• Generic selectors
    Exact matches only
    Search in title
    Search in content
    Search in posts
    Search in pages

KRONOLOŠKI PREGLED USPEHOV ŠTUDENTOV VSŠ BLED


KRONOLOŠKI PREGLED USPEHOV ŠTUDENTOV VSŠ BLED


2019

Biser Mora, Brač, Hrvaška
Žan Kuhar zlata medalja priprava rižote
Žan Kuhar srebrna medalja priprava jajčne jedi
Marjana Štrukelj in Klementina Košir srebrna medalja priprava menija
Simona Koren srebrna medalja priprava jedi iz jagnjetine
Tim Guadagnino srebrna medalja priprava ribe
Tim Guadagnino in Matic Šuštar srebrna medalja priprava menija

Wellness & Zero Waste – Food & Beverage Contest, Casargo, Italija
Ekipno: Klementina Košir, Tim Guadagnino, Benjamin Pevec, Kristina Požun 2. mesto
Klementina Košir in Tim Guadagnino, kuhinja 3. mesto
Benjamin Pevec in Kristina Požun, strežba 3. mesto
Ekipno: Klementina Košir, Tim Guadagnino, Benjamin Pevec, Kristina Požun priznanje kot najbolj komunikativna in organizirana ekipa
Ekipno: Klementina Košir, Tim Guadagnino, Benjamin Pevec, Kristina Požun nagrada za najboljšo začetno jed

Olivier Roellinger Contest, Budimpešta, Madžarska
Tim Guadagnino 3. mesto
2018

European Young Chef Award (EYCA), Galway, Irska
Rok Žurman 5. mesto

31. konferenca AEHT, Leeuwarden, Nizozemska
Hana Stevič 3. mesto  recepcija
Ana Dvoršak 2. mesto  strežba v restavraciji
Matic Šuštar 1. mesto  kulinarika

65. GTZ Slovenije, Portorož
Anže Kastelic zlato priznanje poznavanje in postrežba slovenskih vin
Kaja Sekne zlato priznanje mešanje pijač
Gregor Kerin srebrno priznanje priprava in postrežba kave
Tim Guadagnino zlato priznanje priprava jedi po naročilu
Matic Šuštar srebrno priznanje priprava jedi po naročilu

Mednarodni kulinarični festival, Kranjska Gora
Jan Dolšak zlata medalja kulinarična artistika
Tim Guadagnino zlata medalja moderna jed
Matic Šuštar srebrna medalja nacionalna jed na moderen način

Biser Mora, Brač, Hrvaška
Monika Jagodic in Valentina Žerjal srebrna medalja priprava menija
Tim Guadagnino in Samo Jesenko srebrna medalja priprava menija
Tomislav Reškovski zlata medalja priprava rižote
Tomislav Reškovski zlata medalja jedi iz piščanca
Valentina Žerjal zlata medalja priprava testenin
Monika Jagodic zlata medalja priprava rižote
Tim Guadagnino zlata medalja priprava rib
Aleksandar Djošan srebrna medalja
Samo Jesenko srebrna medalja

Wellness & Zero Waste – Food & Beverage Contest, Casargo, Italija
Matic Šuštar, Jernej Janežič, Ana Dvoršak, Tilen Albreht ekipno 3. mesto postrežba menija
Matic Šuštar, Jernej Janežič, Ana Dvoršak, Tilen Albreht ekipno nagrada za najboljšo organizacijo in natančnost pri delu

Slovenska hiša, Olimpijske igre, Pjongčang
Gregor Potočnik zmagovalec razpisa “Z Jezerški v Slovensko hišo 2018 v Pjongčang”
2017

30. konferenca AEHT, Oostende, Belgija
Maruša Lampič 1. mesto Recepcija
Rok Žurman 1. mesto Dekatlon
Nina Malej 2. mesto Turistična destinacija
Gregor Potočnik 2. mesto Kulinarična artistika
Laura Brence Urh 2. mesto Barmanstvo
Laura Brence Urh 3. mesto Točenje piva

25. mednarodno tekmovanje za mlade barmane “EUROCUP 2017”, Prešov, Slovaška
Kaja Sekne bronasto priznanje
Ana Dvoršak bronasto priznanje
Jan Demaria bronasto priznanje
Nejc Pančur srebrno priznanje
Grega Kerin skupno 2. mesto barista

Tekmovanje kuharjev in natakarjev, Novi Sad, Srbija
Ekipno skupno prvo mesto v vseh disciplinah
Gregor Kerin, Jan Demaria zlata medalja svečani pogrinjek
Jan Demaria zlata medalja barmanstvo
Gregor Potočnik zlata medalja kuharstvo
Valentina Žerjal srebrna medalja slaščičarstvo

Biser Mora, Brač, Hrvaška
Syu Poropat, Jan Demaria,
Gregor Potočnik
bronasta medalja priprava trihodnega menija
Valentina Žerjal, Lara Vizler,
Uroš Zorč
zlata medalja priprava trihodnega menija
Gregor Potočnik srebrna medalja priprava rižote
Jan Demaria zlata medalja priprava testenin
Syu Poropat zlata medalja priprava sladic
Syu Poropat srebrna medalja priprava vegetarijanske jedi

Wellness & Zero Waste, Casargo, Italija
Ekipno
Valentina Žerjal, Rok Žurman,
Jan Demaria, Gregor Kerin
absolutni zmagovalci tekmovanja  Wellness & Zero Waste Team Trophy
prvo mesto  Najboljša organizacija in natančnost pri delu
drugo mesto  Najboljša kuharska ekipa
tretje mesto  Najboljša bar in strežna ekipa
prvo mesto  Najboljši Mise en Place
2016

24. mednarodno tekmovanje za mlade barmane “EUROCUP 2016” – Prešov, Slovaška
Anže Šmid zlato priznanje
Luka Potočnik srebrno priznanje
Anže Šmid, Luka Potočnik skupno zlata medalja
Anže Kastelic srebrno priznanje
Jan Demaria bronasto priznanje
Anže Kastelic, Jan Demaria skupno bronasta medalja

29. konferenca AEHT – London, VB
Syu Poropat zlata medalja priprava slaščic
Anže Šmid zlata medalja barmanstvo
Eva Zupančič bronasta medalja hotelski management
63. GTZ Slovenije 2016, Radenci
Luka Potočnik zlato priznanje priprava in postrežba kave
Anže Šmid zlato priznanje barmanstvo
Špela Pšenica srebrno priznanje barmanstvo

2015

62. GTZ Slovenije, Hit d.d., Nova Gorica
Janez Trelc srebrno priznanje tekmovanje barmanov

28. konferenca AEHT – Cervia, Italija
Meta Vavpot zlata medalja barista
Janez Trelc zlata medalja barmanstvo
Ana Božnar srebrna medalja slaščičarstvo
Martina Pintar bronasta medalja management

10. G&T Cup Bled
Janez Trelc 1. mesto barmanstvo (absolutno)
Aleš Gorenc 1. mesto barist (absolutno)
Bacardi Martini Cup – Podebrady, Češka republika
Aleš Gorenc 1. mesto kreativna priprava koktajla

2014

27. konferenca AEHT – Beograd, Srbija
Luka Bonča zlata medalja strežba
Tim Perić zlata medalja postrežba vina
Aleš Padovnik srebrna medalja barmanstvo
Martin Velikanje srebrna medalja dekatlon kuhinja
Špela Šavs srebrna medalja nouvelle cuisine
Anja Kopina bronasta medalja destinacijski management
Grega Gardener bronasta medalja hotelski management
Žiga Papov bronasta medalja recepcijsko poslovanje

2. novoletni koktajl prijateljstva v Rogaški Slatini
Ana Šink 2. mesto
9. G&T Cup Bled
Aleš Padovnik in Lea Gašperšič 3. mesto
Mednarodno kuharsko tekmovanje – Biser mora – otok Brač, Hrvaška
Simona Maček zlata medalja
Simona Maček zlata medalja
Simona Maček zlata medalja
Špela Šavs zlata medalja
Lea Gašperšič srebrna medalja
Hrvaško državno prvenstvo v barmanstvu v sklopu tekmovanja Biser mora – otok Brač, Hrvaška
Aleš Gorenc in Luka Bonča 2. mesto
61. GTZ Slovenije, Portorož
Luka Bonča zlato priznanje tekmovanje barmanov
Ana Šink srebrno priznanje tekmovanje barmanov
Špela Šavs bronasto priznanje tekmovanje v pripravi jedi po naročilu Magic box – kuharji do 23 let
Karin Čemažar zlato priznanje tekmovanje v pripravi in postrežbi kave
Aleš Gorenc bronasto priznanje tekmovanje v pripravi in postrežbi kave
Grega Gardener srebrno priznanje tekmovanje hotelskih receptorjev
Žiga Papov bronasto priznanje tekmovanje hotelskih receptorjev
Evropsko tekmovanje v poklicnih spretnostih EuroSkills 2014 – Lille, Francija
Simona Maček medalja odličnosti
22. mednarodno tekmovanje za mlade barmane “EUROCUP 2014” – Prešov, Slovaška
Luka Logar srebrna medalja
Aleš Gorenc, Janez Meglič in Anže Šmid bronasta medalja

2013
Tekmovanje in konferenca AEHT 2013, 10. 11. do 15. 11. 2013
Špela Smole 2. mesto poznavanje recepcijskega poslovanja
Matjaž Drole 2. mesto mešanje pijač
Matjaž Belšak 2. mesto kuharski deseteroboj
Robin Rihtar 2. mesto poznavanje in strežba vin
Barmansko tekmovanje EUROCUP – Prešov 2013, 21. 10. do 25. 10. 2013
Aleš Padovnik srebrno priznanje
Matej Kolednik bronasto priznanje
Ana Šink bronasto priznanje
Robert Rihter bronasto priznanje

60. Gostinsko turistični zbor – Terme Olimia 2013, 8. 10. do 9. 10. 2013
Olimpiada poklicev 1. mesto Kuharstvo
Olimpiada poklicev ekipno – 1. mesto Kuharstvo in Strežba
Olimpiada poklicev 2. mesto Strežba
Simona Maček zlato priznanje Tekmovanje Euroskills, smer kuharstvo
Mario Kofalt srebrno priznanje Tekmovanje EuroSkills, smer kuharstvo
Matjaž Drole bronasto priznanje Tekmovanje o pivu
Matjaž Drole bronasto priznanje Tekmovanje barmanov
Robin Rihter bronasto priznanje Strežba
Martin Velikanje bronasto priznanje Magic Box tekmovanje do 23 let

Barmansko tekmovanje, Podebrady, Češka, 18. 3. do 19. 3. 2013
Sašo Žnidarič srebrna medalja
Matjaž Drole bronasta medalja
Matej Kolednik bronasta medalja
Anja Pecman bronasta medalja
Špela Smole bronasta medalja
Gašper Zima bronasta medalja

Biser mora, Brač, Hrvaška, 19. 3. do 21. 3. 2013
Simona Maček, Mario Kofalt, Martin Gluščič 1. mesto ekipno tekmovanje mladih kuharjev

2012

Barmansko tekmovanje – Prešov 2012
Matjaž Drole 2. mesto
Gašper Zima 3. mesto
Ekipno tekmovanje šol – VSŠGT Bled 3. mesto

59. Gostinsko turistični zbor – Radenci 2012
Špela Triler zlata medalja (absolutna zmagovalka tekmovanja) barmanstvo
Matjaž Belšak zlata medalja Magic box
Simona Maček srebrna medalja Magic box
Marko Majcen bronasta medalja tekmovanje vinskih svetovalcev

Tekmovanje in konferenca AEHT – Ohrid 2012
Špela Triler barmanstvo 1. mesto
Domen Šušterčič 2. mesto recepcija

2011

Tekmovanje in konferenca AEHT – Haag 2011
Metod Gradišar 2. mesto barmanstvo
Barbara Janc 3. mesto strežba

Barmansko tekmovanje – Prešov 2011
Suzana Krumpič 3. mesto
Simon Pribac 3. mesto
Gašper Zima 3. mesto
Matjaž Drole 3. mesto
Ekipno tekmovanje šol – VSŠGT Bled 3. mesto

GTZ 2011 – Terme Čatež
Barbara Letonja zlata medalja barmanstvo
Metod Gradišar zlata medalja barmanstvo
Špela Triller srebrna medalja barmanstvo
Ana Golja srebrna medalja barmanstvo
Simon Pribac bronasta medalja barmanstvo
Simon Pribac, Barbara Janc, Domen Hren zlata medalja strežba v sklopu tekmovanja Euroskils
Marko Magajne, Mitja Balažic, Manuel Majerič srebrna medalja strežba v sklopu tekmovanja Euroskils
Aleksander Stoykov bronasta medalja točenje piva
Alenka Nečemer priznanje tekmovanje hotelskih receptorjev
Gastro 2011, Brač, Hrvaška

 

 Blaž Pretnar  prvo mesto  recepcijsko poslovanje
Biser Mora, Brač, Hrvaška
Manuel Majerič, Simon Pribac, Domen Hren, Miro Ečimović zlata medalja priprava hladne plošče za 6 oseb
Karmen Jagodic, Marko Magajne, Mitja Balažic, Miro Ečimović zlata medalja priprava tople jedi na osnovi piščančjega mesa
Posebna nagrada za najboljšo šolo na tekmovanju!

6th G&T CUP – barmansko tekmovanje
Metod Gradišar prvo mesto

2010

Barmansko tekmovanje – Prešov 2010
Metod Gradišar srebrna medalja
Anže Gorenc srebrna medalja
Simon Pribac bronasta medalja

57. GTZ – Kranjska gora
Metod Gradišar zlata medalja (absolutni zmagovalec tekmovanja) Barmanstvo
Jan Remec zlata medalja Barmanstvo
Maruša Mršol srebrna medalja Barmanstvo
Benjamin Ule srebrna medalja Mladi kuharji do 23 let – Magic Box
Marko Magajne srebrna medalja Mladi kuharji do 23 let – Magic Box
Robi Drnovšek bronasta medalja Mladi kuharji do 23 let – Magic Box
Gregor Mihelič srebrna medalja Priprava kave
Aleksander Stoykov bronasta medalja Točenje in poznavanje piva
Metod Gradišar bronasta medalja Tekmovanje vinskih svetovalcev
Blaž Pretnar bronasta medalja Tekmovanje hotelskih receptorjev

Konferenca AEHT – Lizbona
Blaž Pretnar 1. mesto hospitality management (višji nivo)
Maruša Mršol 2. mesto barmanstvo

Kuharsko tekmovanje – BISER MORA – otok Brač, Hrvaška
Miro Ečimovič, Sara Jeler, Žiga Vidmar SREBRNA KOLAJNA Kategorija juniorjev; kategorija A, hladna plošča za 6 oseb z uporabo tune
Miro Ečimovič, Sara Jeler, Žiga Vidmar BRONASTA KOLAJNA Kategorija juniorjev; kategorija B, topla glavna jed za 2 osebi z uporabo perutnine
Katja Štukelj, Sara Jeler, Žiga Vidmar SREBRNA KOLAJNA Kategorija juniorjev; kategorija C, desert za 2 osebi z uporabo skute in čokolade
Robi Drnovšek, Benjamin Ule, Matej Cerovšek ZLATA KOLAJNA Kategorija seniorjev; kategorija narodna kuhinja 4 različne hladne začetne jedi, 4 različne tople jedi, 4 različne sladice

5th G&T CUP – barmansko tekmovanje
Metod Gradišar 1. mesto
Jan Remec 2. mesto
Miha Kolarič 3. mesto

2009

Tekmovanje EURHODIP – MARIANNE MÜLLER AWARD – Bologna, Italija
Jana Podlipnik in Adam Jerič 1.mesto projekt promocije domačega kraja

Konferenca AEHT – Dubrovnik, Hrvaška
Jan Remec 3. mesto barmanstvo

Barmansko tekmovanje Slovaška – Prešov
Jan Remec 3. mesto (absolutno)
Maruša Mršol srebrna medalja
ekipno šola zlata medalja

Gostinsko turistični zbor 2009 – Maribor
Jan Remec ZLATA MEDALJA (absolutni zmagovalec) barmanstvo
Mario Markovič SREBRNA MEDALJA barmanstvo
ZLATA MEDALJA priprava in postrežba kave
Mateja Preradovič SREBRNA MEDALJA barmanstvo
Alen Audič SREBRNA MEDALJA priprava jedi pred gostom
Jelena Jovanova BRONASTA MEDALJA tekmovanje hotelskih receptorjev
Anže Kristan PRIZNANJE tekmovanje vinskih svetovalcev
Blaž Kavčič PRIZNANJE tekmovanje vinskih svetovalcev
Na tekmovanju GTZ 2009 je poleg naših trenutnih študentov sodelovalo tudi 28 naših bivših študentov, ki so prav tako prejeli odličja v posameznih katergorijah.

2008

Mednarodno tekmovanje Italija – Sciaca
Mario Markovič 1. mesto barmanstvo
Jana Podlipnik 1. mesto turistična promocija

Barmansko tekmovanje Italija – Čedad
Tanja Trobec, Miša Špenko in Mario Markovič ekipno 2. mesto

Konferenca AEHT – Estonija
Mario Markovič 1. mesto barmanstvo
Jana Podlipnik 2. mesto animacija
2006

Konferenca AEHT – Irska

Benjamin Rezar 1. mesto strežba
Kaja Kristan 3. mesto animacija
2005

Konferenca AEHT – Turčija
Sanela Zekovič 3. mesto animacija
2004

Konferenca AEHT – Slovenija (organizator VGŠ Bled)
Marko Kosednar 2. mesto barmanstvo
2002

Konferenca AEHT – Italija
Petra Biškup 3. mesto turistična promocija
2001

Konferenca AEHT – Avstrija
Matija Kozina 2. mesto promocija
Mateja Radej 3. mesto poznavanje vin
1997

Konferenca AEHT – Nizozemska
Tina Hiti 1. mesto turistična promocija

 

 

 

  • Pokličite za informacije 04 575 34 10

    Z veseljem vam bomo pomagali do željenih informacij

  • POSLJITE SPOROČILO