• Generic selectors
    Exact matches only
    Search in title
    Search in content
    Search in posts
    Search in pages
2019

32. konferenca AEHT, Split, Hrvaška
Kristina Požunzlata medaljabarista
Klementina Koširsrebrna medaljakulinarična umetnost
Žan Kuharbronasta medaljakulinarični deseteroboj
Tilen Albrehtbronasta medaljapoznavanje turistične destinacije

27. barista in barmansko tekmovanje EUROCUP Prešov, Slovaška, 2019
Tilen Juričsrebrno priznanje in srebrna medalja
Marko Hiršelbronasto priznanje in bronasta medalja
Mojca Rajbronasto priznanje in bronasta medalja
Tjaša Bergantbronasto priznanje in bronasta medalja
Biser Mora, Brač, Hrvaška
Žan Kuharzlata medaljapriprava rižote
Žan Kuharsrebrna medaljapriprava jajčne jedi
Marjana Štrukelj in Klementina Koširsrebrna medaljapriprava menija
Simona Korensrebrna medaljapriprava jedi iz jagnjetine
Tim Guadagninosrebrna medaljapriprava ribe
Tim Guadagnino in Matic Šuštarsrebrna medaljapriprava menija

Wellness & Zero Waste – Food & Beverage Contest, Casargo, Italija
Ekipno: Klementina Košir, Tim Guadagnino, Benjamin Pevec, Kristina Požun2. mesto
Klementina Košir in Tim Guadagnino, kuhinja3. mesto
Benjamin Pevec in Kristina Požun, strežba3. mesto
Ekipno: Klementina Košir, Tim Guadagnino, Benjamin Pevec, Kristina Požunpriznanje kot najbolj komunikativna in organizirana ekipa
Ekipno: Klementina Košir, Tim Guadagnino, Benjamin Pevec, Kristina Požunnagrada za najboljšo začetno jed

Olivier Roellinger Contest, Budimpešta, Madžarska
Tim Guadagnino3. mesto

European Young Chef Award (EYCA), Galway, Irska
Rok Žurman5. mesto

31. konferenca AEHT, Leeuwarden, Nizozemska
Hana Stevič3. mesto recepcija
Ana Dvoršak2. mesto strežba v restavraciji
Matic Šuštar1. mesto kulinarika

65. GTZ Slovenije, Portorož
Anže Kasteliczlato priznanjepoznavanje in postrežba slovenskih vin
Kaja Seknezlato priznanjemešanje pijač
Gregor Kerinsrebrno priznanjepriprava in postrežba kave
Tim Guadagninozlato priznanjepriprava jedi po naročilu
Matic Šuštarsrebrno priznanjepriprava jedi po naročilu

Mednarodni kulinarični festival, Kranjska Gora
Jan Dolšakzlata medaljakulinarična artistika
Tim Guadagninozlata medaljamoderna jed
Matic Šuštarsrebrna medaljanacionalna jed na moderen način

Biser Mora, Brač, Hrvaška
Monika Jagodic in Valentina Žerjalsrebrna medaljapriprava menija
Tim Guadagnino in Samo Jesenkosrebrna medaljapriprava menija
Tomislav Reškovskizlata medaljapriprava rižote
Tomislav Reškovskizlata medaljajedi iz piščanca
Valentina Žerjalzlata medaljapriprava testenin
Monika Jagodiczlata medaljapriprava rižote
Tim Guadagninozlata medaljapriprava rib
Aleksandar Djošansrebrna medalja
Samo Jesenkosrebrna medalja

Wellness & Zero Waste – Food & Beverage Contest, Casargo, Italija
Matic Šuštar, Jernej Janežič, Ana Dvoršak, Tilen Albrehtekipno 3. mestopostrežba menija
Matic Šuštar, Jernej Janežič, Ana Dvoršak, Tilen Albrehtekipnonagrada za najboljšo organizacijo in natančnost pri delu

Slovenska hiša, Olimpijske igre, Pjongčang
Gregor Potočnikzmagovalec razpisa “Z Jezerški v Slovensko hišo 2018 v Pjongčang”


2017

30. konferenca AEHT, Oostende, Belgija
Maruša Lampič1. mestoRecepcija
Rok Žurman1. mestoDekatlon
Nina Malej2. mestoTuristična destinacija
Gregor Potočnik2. mestoKulinarična artistika
Laura Brence Urh2. mestoBarmanstvo
Laura Brence Urh3. mestoTočenje piva

25. mednarodno tekmovanje za mlade barmane “EUROCUP 2017”, Prešov, Slovaška
Kaja Seknebronasto priznanje
Ana Dvoršakbronasto priznanje
Jan Demariabronasto priznanje
Nejc Pančursrebrno priznanje
Grega Kerinskupno 2. mestobarista

Tekmovanje kuharjev in natakarjev, Novi Sad, Srbija
Ekipnoskupno prvo mesto v vseh disciplinah
Gregor Kerin, Jan Demariazlata medaljasvečani pogrinjek
Jan Demariazlata medaljabarmanstvo
Gregor Potočnikzlata medaljakuharstvo
Valentina Žerjalsrebrna medaljaslaščičarstvo

Biser Mora, Brač, Hrvaška
Syu Poropat, Jan Demaria, Gregor Potočnikbronasta medaljapriprava trihodnega menija
Valentina Žerjal, Lara Vizler, Uroš Zorčzlata medaljapriprava trihodnega menija
Gregor Potočniksrebrna medaljapriprava rižote
Jan Demariazlata medaljapriprava testenin
Syu Poropatzlata medaljapriprava sladic
Syu Poropatsrebrna medaljapriprava vegetarijanske jedi

Wellness & Zero Waste, Casargo, Italija
Ekipno - Valentina Žerjal, Rok Žurman, Jan Demaria, Gregor Kerinabsolutni zmagovalci tekmovanja Wellness & Zero Waste Team Trophy
prvo mesto Najboljša organizacija in natančnost pri delu
drugo mesto Najboljša kuharska ekipa
tretje mesto Najboljša bar in strežna ekipa
prvo mesto Najboljši Mise en Place


2016

24. mednarodno tekmovanje za mlade barmane “EUROCUP 2016” – Prešov, Slovaška
Anže Šmidzlato priznanje
Luka Potočniksrebrno priznanje
Anže Šmid, Luka Potočnikskupno zlata medalja
Anže Kastelicsrebrno priznanje
Jan Demariabronasto priznanje
Anže Kastelic, Jan Demariaskupno bronasta medalja

29. konferenca AEHT – London, VB
Syu Poropatzlata medaljapriprava slaščic
Anže Šmidzlata medaljabarmanstvo
Eva Zupančičbronasta medaljahotelski management

63. GTZ Slovenije 2016, Radenci
Luka Potočnikzlato priznanjepriprava in postrežba kave
Anže Šmidzlato priznanjebarmanstvo
Špela Pšenicasrebrno priznanjebarmanstvo


2015

62. GTZ Slovenije, Hit d.d., Nova Gorica
Janez Trelcsrebrno priznanjetekmovanje barmanov

28. konferenca AEHT – Cervia, Italija
Meta Vavpotzlata medaljabarista
Janez Trelczlata medaljabarmanstvo
Ana Božnarsrebrna medaljaslaščičarstvo
Martina Pintarbronasta medaljamanagement

10. G&T Cup Bled
Janez Trelc1. mestobarmanstvo (absolutno)
Aleš Gorenc1. mestobarist (absolutno)

Bacardi Martini Cup – Podebrady, Češka republika
Aleš Gorenc1. mestokreativna priprava koktajla


2014

27. konferenca AEHT – Beograd, Srbija
Luka Bončazlata medaljastrežba
Tim Perićzlata medaljapostrežba vina
Aleš Padovniksrebrna medaljabarmanstvo
Martin Velikanjesrebrna medaljadekatlon kuhinja
Špela Šavssrebrna medaljanouvelle cuisine
Anja Kopinabronasta medaljadestinacijski management
Grega Gardenerbronasta medaljahotelski management
Žiga Papovbronasta medaljarecepcijsko poslovanje

2. novoletni koktajl prijateljstva v Rogaški Slatini
Ana Šink2. mesto
9. G&T Cup Bled
Aleš Padovnik in Lea Gašperšič3. mesto

Mednarodno kuharsko tekmovanje – Biser mora – otok Brač, Hrvaška
Simona Mačekzlata medalja
Simona Mačekzlata medalja
Simona Mačekzlata medalja
Špela Šavszlata medalja
Lea Gašperšičsrebrna medalja

Hrvaško državno prvenstvo v barmanstvu v sklopu tekmovanja Biser mora – otok Brač, Hrvaška
Aleš Gorenc in Luka Bonča2. mesto

61. GTZ Slovenije, Portorož
Luka Bončazlato priznanjetekmovanje barmanov
Ana Šinksrebrno priznanjetekmovanje barmanov
Špela Šavsbronasto priznanjetekmovanje v pripravi jedi po naročilu Magic box – kuharji do 23 let
Karin Čemažarzlato priznanjetekmovanje v pripravi in postrežbi kave
Aleš Gorencbronasto priznanjetekmovanje v pripravi in postrežbi kave
Grega Gardenersrebrno priznanjetekmovanje hotelskih receptorjev
Žiga Papovbronasto priznanjetekmovanje hotelskih receptorjev

Evropsko tekmovanje v poklicnih spretnostih EuroSkills 2014 – Lille, Francija
Simona Mačekmedalja odličnosti

22. mednarodno tekmovanje za mlade barmane “EUROCUP 2014” – Prešov, Slovaška
Luka Logarsrebrna medalja
Aleš Gorenc, Janez Meglič in Anže Šmidbronasta medalja


2013
Tekmovanje in konferenca AEHT 2013, 10. 11. do 15. 11. 2013
Špela Smole2. mestopoznavanje recepcijskega poslovanja
Matjaž Drole2. mestomešanje pijač
Matjaž Belšak2. mestokuharski deseteroboj
Robin Rihtar2. mestopoznavanje in strežba vin

Barmansko tekmovanje EUROCUP – Prešov 2013, 21. 10. do 25. 10. 2013
Aleš Padovniksrebrno priznanje
Matej Kolednikbronasto priznanje
Ana Šinkbronasto priznanje
Robert Rihterbronasto priznanje

60. Gostinsko turistični zbor – Terme Olimia 2013, 8. 10. do 9. 10. 2013
Olimpiada poklicev1. mestoKuharstvo
Olimpiada poklicevekipno – 1. mestoKuharstvo in Strežba
Olimpiada poklicev2. mestoStrežba
Simona Mačekzlato priznanjeTekmovanje Euroskills, smer kuharstvo
Mario Kofaltsrebrno priznanjeTekmovanje EuroSkills, smer kuharstvo
Matjaž Drolebronasto priznanjeTekmovanje o pivu
Matjaž Drolebronasto priznanjeTekmovanje barmanov
Robin Rihterbronasto priznanjeStrežba
Martin Velikanjebronasto priznanjeMagic Box tekmovanje do 23 let

Barmansko tekmovanje, Podebrady, Češka, 18. 3. do 19. 3. 2013
Sašo Žnidaričsrebrna medalja
Matjaž Drolebronasta medalja
Matej Kolednikbronasta medalja
Anja Pecmanbronasta medalja
Špela Smolebronasta medalja
Gašper Zimabronasta medalja

Biser mora, Brač, Hrvaška, 19. 3. do 21. 3. 2013
Simona Maček, Mario Kofalt, Martin Gluščič1. mestoekipno tekmovanje mladih kuharjev


2012

Barmansko tekmovanje – Prešov 2012
Matjaž Drole2. mesto
Gašper Zima3. mesto
Ekipno tekmovanje šol – VSŠGT Bled3. mesto

59. Gostinsko turistični zbor – Radenci 2012
Špela Trilerzlata medalja (absolutna zmagovalka tekmovanja)barmanstvo
Matjaž Belšakzlata medaljaMagic box
Simona Mačeksrebrna medaljaMagic box
Marko Majcenbronasta medaljatekmovanje vinskih svetovalcev

Tekmovanje in konferenca AEHT – Ohrid 2012
Špela Trilerbarmanstvo1. mesto
Domen Šušterčič2. mestorecepcija


2011

Tekmovanje in konferenca AEHT – Haag 2011
Metod Gradišar2. mestobarmanstvo
Barbara Janc3. mestostrežba

Barmansko tekmovanje – Prešov 2011
Suzana Krumpič3. mesto
Simon Pribac3. mesto
Gašper Zima3. mesto
Matjaž Drole3. mesto
Ekipno tekmovanje šol – VSŠGT Bled3. mesto

GTZ 2011 – Terme Čatež
Barbara Letonjazlata medaljabarmanstvo
Metod Gradišarzlata medaljabarmanstvo
Špela Trillersrebrna medaljabarmanstvo
Ana Goljasrebrna medaljabarmanstvo
Simon Pribacbronasta medaljabarmanstvo
Simon Pribac, Barbara Janc, Domen Hrenzlata medaljastrežba v sklopu tekmovanja Euroskils
Marko Magajne, Mitja Balažic, Manuel Majeričsrebrna medaljastrežba v sklopu tekmovanja Euroskils
Aleksander Stoykovbronasta medaljatočenje piva
Alenka Nečemerpriznanjetekmovanje hotelskih receptorjev

Gastro 2011, Brač, Hrvaška
 Blaž Pretnar prvo mesto recepcijsko poslovanje

Biser Mora, Brač, Hrvaška
Manuel Majerič, Simon Pribac, Domen Hren, Miro Ečimovićzlata medaljapriprava hladne plošče za 6 oseb
Karmen Jagodic, Marko Magajne, Mitja Balažic, Miro Ečimovićzlata medaljapriprava tople jedi na osnovi piščančjega mesa

Posebna nagrada za najboljšo šolo na tekmovanju!
6th G&T CUP – barmansko tekmovanje
Metod Gradišarprvo mesto


2010

Barmansko tekmovanje – Prešov 2010
Metod Gradišarsrebrna medalja
Anže Gorencsrebrna medalja
Simon Pribacbronasta medalja

57. GTZ – Kranjska gora
Metod Gradišarzlata medalja (absolutni zmagovalec tekmovanja)Barmanstvo
Jan Remeczlata medaljaBarmanstvo
Maruša Mršolsrebrna medaljaBarmanstvo
Benjamin Ulesrebrna medaljaMladi kuharji do 23 let – Magic Box
Marko Magajnesrebrna medaljaMladi kuharji do 23 let – Magic Box
Robi Drnovšekbronasta medaljaMladi kuharji do 23 let – Magic Box
Gregor Miheličsrebrna medaljaPriprava kave
Aleksander Stoykovbronasta medaljaTočenje in poznavanje piva
Metod Gradišarbronasta medaljaTekmovanje vinskih svetovalcev
Blaž Pretnarbronasta medaljaTekmovanje hotelskih receptorjev

Konferenca AEHT – Lizbona
Blaž Pretnar1. mestohospitality management (višji nivo)
Maruša Mršol2. mestobarmanstvo

Kuharsko tekmovanje – BISER MORA – otok Brač, Hrvaška
Miro Ečimovič, Sara Jeler, Žiga VidmarSREBRNA KOLAJNAKategorija juniorjev; kategorija A, hladna plošča za 6 oseb z uporabo tune
Miro Ečimovič, Sara Jeler, Žiga VidmarBRONASTA KOLAJNAKategorija juniorjev; kategorija B, topla glavna jed za 2 osebi z uporabo perutnine
Katja Štukelj, Sara Jeler, Žiga VidmarSREBRNA KOLAJNAKategorija juniorjev; kategorija C, desert za 2 osebi z uporabo skute in čokolade
Robi Drnovšek, Benjamin Ule, Matej CerovšekZLATA KOLAJNAKategorija seniorjev; kategorija narodna kuhinja 4 različne hladne začetne jedi, 4 različne tople jedi, 4 različne sladice

5th G&T CUP – barmansko tekmovanje
Metod Gradišar1. mesto
Jan Remec2. mesto
Miha Kolarič3. mesto


2009

Tekmovanje EURHODIP – MARIANNE MÜLLER AWARD – Bologna, Italija
Jana Podlipnik in Adam Jerič1.mestoprojekt promocije domačega kraja

Konferenca AEHT – Dubrovnik, Hrvaška
Jan Remec3. mestobarmanstvo

Barmansko tekmovanje Slovaška – Prešov
Jan Remec3. mesto (absolutno)
Maruša Mršolsrebrna medalja
ekipno šolazlata medalja

Gostinsko turistični zbor 2009 – Maribor
Jan RemecZLATA MEDALJA (absolutni zmagovalec)barmanstvo
Mario MarkovičSREBRNA MEDALJAbarmanstvo
ZLATA MEDALJApriprava in postrežba kave
Mateja PreradovičSREBRNA MEDALJAbarmanstvo
Alen AudičSREBRNA MEDALJApriprava jedi pred gostom
Jelena JovanovaBRONASTA MEDALJAtekmovanje hotelskih receptorjev
Anže KristanPRIZNANJEtekmovanje vinskih svetovalcev
Blaž KavčičPRIZNANJEtekmovanje vinskih svetovalcev

Na tekmovanju GTZ 2009 je poleg naših trenutnih študentov sodelovalo tudi 28 naših bivših študentov, ki so prav tako prejeli odličja v posameznih katergorijah.


2008

Mednarodno tekmovanje Italija – Sciaca
Mario Markovič1. mestobarmanstvo
Jana Podlipnik1. mestoturistična promocija

Barmansko tekmovanje Italija – Čedad
Tanja Trobec, Miša Špenko in Mario Markovičekipno 2. mesto

Konferenca AEHT – Estonija
Mario Markovič1. mestobarmanstvo
Jana Podlipnik2. mestoanimacija


2006

Konferenca AEHT – Irska
Benjamin Rezar1. mestostrežba
Kaja Kristan3. mestoanimacija


2005

Konferenca AEHT – Turčija
Sanela Zekovič3. mestoanimacija


2004

Konferenca AEHT – Slovenija (organizator VGŠ Bled)
Marko Kosednar2. mestobarmanstvo


2002

Konferenca AEHT – Italija
Petra Biškup3. mestoturistična promocija


2001

Konferenca AEHT – Avstrija
Matija Kozina2. mestopromocija
Mateja Radej3. mestopoznavanje vin


1997

Konferenca AEHT – Nizozemska
Tina Hiti1. mestoturistična promocija